Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan oldal, ahol megtalál...

Van olyan oldal, ahol megtalálható hogy melyik érettségi tárgyból mely tankönyvekből kell az embernek tanulnia?

Figyelt kérdés

Rendészeti és közszolgálati alapismeretek vagy belügyi rendészeti ismeretekből tennék emeltet, úgy hallottam az előbbi könnyebb, bár a neten nem sok segítséget/infót/könyvet találtam eddig ahhoz a tárgyhoz konkrétan.


A felkészüléssel egyedül maradtam, ezért tartok attól hogy valami fontos ismeret kimarad, mert valamely könyvet véletlen kihagytam a tanulásnál.


Pár éve érettségiztem környezetvédelem és vízgazdálkodás tárgyból, ott talán 1 tankönyvünk ha volt, tojtak a tanárok a fejünkre és átmentünk a vizsgán. Úgyhogy nem tudom más szakon ez hogy van, de szeretnék rendesen felkészülni mindenre.



2020. aug. 28. 21:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!