Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire éri meg vagyonőrnek...

Mennyire éri meg vagyonőrnek lenni?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkoztam hogy kellene valami szakma. A vagyonőri szakmán vacilálok hogy mennyire éri meg annak menni. Lány vagyok és nem valami nagy darab ennek ellenére több vagyonőr ismerős is mondta hogy nyugodtan tegyem le a vizsgát. A kérdésem igazából az lenne hogy ha megvan a vizsga mennyire nehéz elhelyezkedni? Meg hogy lányként megprobálkozzak a vizsgával vagy inkább felejtsem el? Továbbá egyik ismerősöm azt is mondta hogy recepciós állásokat is könnyebben megkaphatok vagyonőrivel, ez mennyire igaz?

2020. szept. 2. 14:05
 1/8 anonim válasza:

Nem tudom, az a baj hogy nagyon telített szakma. Nálunk szakközépen a rendészek ha leérettségiznek csak egy szimpla vagyonőrit kapnak tehát nagyon nem találnál benne munkát.

Meg nem is fizet valami jól, de viszont elég kényelmes munka lehet..

2020. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi jó abban hogy egész nap állsz és nem csinálsz semmit? Dögunalom.
2020. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon semmi más ötletem nincsen hogy merre tovább az állások terén. Sehova sem vesznek fel ha pedig fel is vesznek akkor az olyan hely is.
2020. szept. 2. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van?
2020. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is tetszik ez a szakma, és én is lány vagyok. Ideiglenesen csinálnám, amíg nem megyek el egyetemre. Volt már hasonló melóm, úszómester voltam, ott sem kellett semmit csinálni szinte. Azt mondják a vizsga nem túl nehéz. Ha miskolci vagy, akkor tudok olcsó tanfolyamot, ami után rögtön eltesznek melózni. Én nem sokára jelentkezem. Ne gondold túl, ha nem éjjeli őrnek mész valami telepre, akkor kicsi az esélye annak, hogy romàk tàmadjanak be, vagy hasonló esetek. Szerintem ha jó helyre mész, akkor egész nyugis(ismerek nem egy vagyonőrt), de persze vannak rossz helyek is, ahol csesztet a főnök, nem jelentenek be, stb. Ezeket meg kell próbálni elkerülni. Némelyik gyár egész nyugis, annyi hogy ott általában 24 órázni kell.

2020. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és elég sok helyre keresnek vagyonőrt, még ebben a csóró megyében is rengeteg hely van, ahová mehetsz, főleg gyárakba.
2020. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szakmám nincsen csak sima érettségi.
2020. szept. 3. 01:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Érettségivel NE, sima vagyonőri, hanem FBŐ tanfolyamra menj!


Amúgy miért nem állsz be rendőrnek? 2 év a suli, az alatt is van fizu, és nem kell dolgozni a nyugdíjig.

2020. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!