Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SEGITSEG! 9.osztalyos vagyok...

SEGITSEG! 9.osztalyos vagyok es atszeretnek jelentkezni masik suliba (BUDAPESTEN) VALAKI TUd SEGITENI?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a 9. osztalyt egy gimnaziumba, de mindenfele keppen masik suliba szeretnek menni!( nem reszletezem miert csak ram tartozik) Ha valaki esetleg hasonlo problemaval kuzd vagy tud mondani sulit ahol van FEROHELY budapesten (inkabb a pesti oldalon de mindegy) akkor valaszoljon! KERLEK NAGYON KELL A SEGITSEG!!!!

2020. szept. 4. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
4 nap után.. xd Sajnos azt kell mondjam neked, hogy ilyenkor a 9. osztályok tömöttek, hiszen ha te is bele gondolsz, mindenhova annyit vesznek fel amennyi férőhely van. A járvány miatt szerintem ez még kényesebb ügy. A jobb iskolákba biztos nincs hely, ez érthető mert nekik van választékuk. Körbe kell kérdezned, de jól gondold át, hogy megéri e váltani lehet ott még rosszabb lesz, vagy nem készítenek megfelelően fel az érettségire. A gyakorin számos olyan kérdés van ahol gyengébb iskolák neveit sorolták fel. Kezd el visszanézni és felhívogatni őket, ha van hely akkor van ha nincs akkor így jártál.
2020. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
76%
Hát ezt beszoptad
2020. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!