Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvettek egy főiskolára ahol...

Felvettek egy főiskolára ahol 200pont volt a ponthatár költségtérítésesen, de átszeretnék jelentkezni egy másik iskolába ahol 402 pont a ponthatár a költségesen, ilyenkor nézik még az érettségit, mi kell ahhoz hogy átvegyenek,?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Átvenni nem fognak. Ugyan úgy felvételi eljárásban kell részt venned, ahol nézik az érettségi és középiskolás bizonyítványodat. Ha nincs 402 pontod (valószínűleg ez most emelkedni fog) akkor nem sok esélyt látok. Bár Hoffmann Rózsika a Tv2 reggeli Mokkában elmondta, hogy költségtérítésesre bárki bekerülhet, akinek van 240 pontja és tud fizetni, úgyhogy nem tudom. Ha nagyon szeretnél bekerülni, akkor jelentkezz újra, ha jól tudom február 15-ig lehet, aztán meglátod felvesznek e vagy sem!:)
2012. jan. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A másik iskola szabályzatától függ szerintem. Nekünk olyan kritériumunk van, hogy el kell érni a mi ponthatárunk 90%-át, és legalább 3,5-ös átlagot el kell érni a régi suliban.
2012. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!