Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia és Földrajz érettségi...

Sofiak03 kérdése:

Biológia és Földrajz érettségivel milyen szakon tudok tovább tanulni? (Tanári pálya nem érdekel)

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, nem nagyon értek semmihez sem, ez a két tantárgy viszont érdekel.. Köszönöm a válaszaitokat, hálás vagyok előre is!

2020. szept. 7. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Van emelt szintű érettségi? Mert ezzel az infóval egy kicsit könnyebb ajánlgatni
2020. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen van emeltszintű vagyis én úgy tudom.
2020. szept. 7. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Biológia BSc, Földrajz BSc valamelyik természettudományi karon.


Ha a matek is jól megy, akkor esetleg biomérnök.

2020. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha külön vesszük földrajzal még esetleg gazdasági irányba tudsz menni (persze ha megy a matek), biosszal szóba jöhet egy egyszerűbb egészséggel kapcsolatos szak pl ápoló, gyógytornász, dietetikus esetleg edző, ilyesmi ezekhez (ugye nem kell kémia, vagyis nem kellett). Persze van még pár szak, ahogy fentebb is írták hirtelen ezek ugrottak be
2020. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kertészmérnökin pl.
2020. nov. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig a tanári a legjobb. Nem kötelező tanítani utána.
2023. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!