Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szemelyi edzokent jol lehet...

Szemelyi edzokent jol lehet keresni Budapesten?

Figyelt kérdés

El szeretnem vegezni a fittness instruktort, ez az elokepzettseg szukseges ahhoz hogy mehessek szemelyi edzonek.

A kerdesem hogy jol lehet vele keresni egyaltalan? Illetve ebbe beletartozik, az eletmodtanacsadas, es a taplalkozasi tanacsadas?


2020. szept. 8. 21:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha kertes hazam van es van egy helyseg, ami alkalmas arra hogy edzoterem legyen...Akkor oda johet aki hozzam akar jarni edzesre. (Csak egy otlet)
2020. szept. 8. 21:47
 2/13 A kérdező kommentje:
Marmint nem helyiseg, hanem kulon epulet a haz mellett.
2020. szept. 8. 21:47
 3/13 anonim ***** válasza:

Na ez a probléma...

Ennyivel nem leszel jó személyi edző, rengetegen fognak lesérülni melletted. Pénz az másodlagos legyen pedig, mert amíg a pénz motivál, nem leszel sikeres. Egy személyi edzőnek sokkal többet kell tanulnia, mint egy képzés. Sőt... Folyamatosan képeznie kell magát, csak akkor lesz hiteles a dolog. És ha nem akarod tönkretenni emberek életét, akkor tanulsz.

2020. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most mirol beszelsz? Miert serulnenek le mellettem?
2020. szept. 9. 10:48
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a penz elsodleges mert 120 ezer az alberletetem es 160 ezer a fizum. +berletek, kaja..elvegeztem mar par szakmat, de nem megyek vele semmire mert minimalbert fizet csak. A szemelyi edzo az erdekel, es ugy gondolom szivesen csinalnam. Azert fontos hogy kibirom-e belole fizetni az alberletet ne haragudj. Miert serulne le mellettem barki? Nem azert vagyok, hogy segitsek? Olvasd mar el a kerdest figyelmesen legalabb...
2020. szept. 9. 10:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert egy fitness instruktor végzésen semmit nem tanítanak meg nornálisan. Ezek a képzések csak az engedélyhez jók, ahhoz hogy 100%-ban biztonságosan eddzhess embereket, rengeteg továbbképzés kell. Arról nem is beszélve, hogy időnként mennyi hülyeséget hordanak össze. És ezek a továbbképzések sajnos pénzesek. Meg nyilván rengeteg könyv stb stb. De ha ennyire akarod kezdőként: személyi edzőként általában te szabod meg, hogy mennyit lérsz egy edzésért. No meg le is húzhatod ezzel az embereket, ha nem megfelelő tudásod van.

De én nem kezdek bele veszekedésbe, a #5-ös válaszodból már látszik mi lenne ebből. Én elengedem, csináld ahogy akarod.

2020. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha béna vagy akkor Pesten is éhen fogsz halni, meg vidéken is edzőként.. nem rossz indulatból írom. Exem edző volt, és volt vele kétszer munkája, mindkét helyről kirúgták, és soha nem volt embere, mint volt 2-3, akik léptek tőle rövid időn belül. Mindig sirànkozott, hogy ő ezzel a szakmàval éhen fog halni. Pedig nagyvàrosról volt szó. Ki is röhögte őt a többi edző is. Aztán el is hízott, még jobban kiröhögték. Ő egy igazi balf asz.

Ha úgy állsz hozzá, hogy csak a pénz kell, akkor bele se kezdj, nem annyi az egész, hogy két vizsga, elmélet, gyakorlat, oszt jól van. Mellékesen meg lehet rajtuk bukni. Exem is azt hitte, hogy nem kell oda tanulni, és megbukott. Az emberi testről meg végképp fogalma nem volt, alapdolgokról sem. Őt is csak a pénz érdekelte volna.

Válassz más szakmát.

2020. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok mast csinalni, en vallalom ezeket a tovabbkepzeseket, rengeteg szakmat tanultam mar, eletemben nem buktam meg soha. Es tisztaban vagyok vele hogy ez nem csak 2 kepzes es akkor ennyi, de nem ertem miert nem a kerdesre valaszoltok oktatas helyett? Csak szeretnek valamit keresni amibol nem halok ehen, nyilvan ez az elsodleges amikor az ember dolgozni akar... A masik meg hogy szeressem! Es en ezt szeretnem! Kit erdekel mennyit kell tanulni! Ha tanulni kell tanulni kell, mi ebben a katasztrofa? Szeretek imadok tanulni akkor hagy csinaljam mar...Ha nem jonne hozzam senki, akkor legalabb tudom ezeket az infokat es legalabb a barataimnak tudok tanacsot adni ingyen
2020. szept. 9. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Amennyiben komolyan gondolod, akkor iratkozz be egy tanfolyamra, olvass mellette rengeteg szakirodalmat, és hajrá! Csak pontosan tervezd meg a dolgokat, különben neked sem fog összejönni az, hogy ebből megélj. Gondolj a hirdetésekre, dolgozz folyamatosan saját magadon is(mindig jól kell kinézned, az igénytelenség nem fér bele soha, edzett legyél, ápolt, stb.)

Keress kapcsolatokat, aztán keress egy termet, ahol dolgozhatsz, oda majd minden bizonnyal egyéni vállalkozónak kell lenned, és az is valószínű, hogy X %-ot le kell majd adnod a terem tulajànak a bevételéből. Számlát mindig adj majd, stb

2020. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen igen ezek alap dolgok. Koszonom.
2020. szept. 9. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!