Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha félbe hagyok egy okj-t...

Ha félbe hagyok egy okj-t akkor mehetek egy másikba ingyenesen vagy fizetni kell érte?

Figyelt kérdés

Jelenleg okj-n vagyok, de nem szeretném elvégezni mert nem tetszik.

Ha most félbehagyom kiiratkozom és ámegyek máshova egy másik szakra akkor az még az elsőnek fog számítani vagy fizetni kell érte?

Mivel az első ingyenes viszont ha nem végzem el akkor megmarad ez a lehetőség vagy amit elkezdek az már a másodiknak számít még akkor is ha az előzőt meg sem csináltam?



2020. szept. 11. 14:57
 1/3 anonim válasza:
55%
25 éves korig 2 ingyenes OKJ képzést biztosít az állam. Ha most ki iratkozol és át mész egy másikba (ha nem múltál el 25) akkor ingyenes.
2020. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a kor, nem kell 25 alatt lenned. A nappalin van korhatár, estin nincs, estire mehetsz 60 évesen is ingyen, ha nincs meg a két ingyenes szakmàd. Én estis vagyok, és mindenki ingyenes nálunk, és kb négyen vagyunk 25 év alatt, többiek mind 40+ évesek.
2020. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Nemrégiben volt valami változtatás és bekavart nálam.

Meg nekem mindenki mást mondott.


Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2020. szept. 21. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!