Milyen az esti iskola? 16f

Figyelt kérdés
Hány évesek vannak ott? Milyen emberek járnak oda? Mennyi az IQ szintjűk? Lányok vannak?

2020. szept. 13. 01:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Attol fugg, az erettsegis esti iskolara gondolsz? Csak mert letezik esti tagozat kb barmibol is. De egyebkent nehez lenne megmondani, mindenhol mas. Az eletkor vegyes, gyakorlatilag 16-tol az 50 evesig (vagy felette) barki elofordulhat. Gondolom fiuk, lanyok, ferfiak es nok is vannak. Annyi biztos, hogy nem annyira veszik szigoruan a tanulast, es inkabb arra torekednek, hogy atrugdossanak az erettsegin. Persze azert egy minimum szintet elvarnak, tehat a tanulas nem art. Az, hogy mennyi az IQ... miert, neked mennyi? Az emberek kulonbozoek, gimiben es egyetemen is elofordulhatnak kevesbe ertelmesek is es zsenik is, erre nincs jo valasz.
2020. szept. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És vannak jó csajok? Általában Bunkók az emberek vagy kedvesek?
2020. szept. 13. 19:50
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Leirtam, az eletkor vegyes, ha epp olyan osztalyban vagy, ahol csak 50-es nok vannak, akkor gondolom nincsenek jo csajok. Ezt majd meg fogod latni. Szerintem a tanarok nem bunkok, a diakok pedig... ezt is leirtam, minden ember mas, ki tudja.
2020. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csajozni akarsz, arra barhol van lehetoseged, nem csak a suliban.
2020. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Esti gimiből mentem egyetemre. Csajozni ne ott akarj, vagy ha ott akarsz, akkor meg ne azért menny oda. Sok volt nálunk a 20 körüli, volt 30 körüli, meg idősebb is. Nappalin sokkal okosabb az átlag, estin inkább csak legyen meg az érettségi, ha valaki akar OKJ-t az már jó. Nálunk csak én mentem tovább egyetemre, ez sokat elárul. Viszont a társaság nem volt rossz, voltak rendes fiatalok is, a szemlélet volt tök más, mint nappalin.
2020. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot nem akarok. Csak sz*x. Bár kitudja mit hoz a sors
2020. szept. 13. 21:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, inkabb arra torekedj, hogy legalabb az erettsegid meg legyen, mert ha esti suliba kell jarnod, annak oka van. Csajozasra ott a tinder, bulik, programok, kocsmak, talald fel magad.
2020. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Talán igazad van.
2020. szept. 13. 22:02
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező a kommentek alapján nem olyannak tűnik, mint akit érdekelne a tanulás.
2020. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érdekel a tanulás.
2020. szept. 13. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!