Milyen az esti iskola? 16f

Figyelt kérdés
Hány évesek vannak ott? Milyen emberek járnak oda? Mennyi az IQ szintjűk? Lányok vannak?

2020. szept. 13. 01:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, szerintem rossz irányba haladsz. Nyilván a te dolgod, viszont szerintem nagyon rossz irányba mész, hogyha esti iskoláról a szex jut az eszedbe.
2020. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tanulni is szeretnék, csak az feldobná kedvem és jobban szeretnék menni.
2020. szept. 13. 22:33
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb azt írtad, hogy egyáltalán nem érdekel. Képzeld el, nekem sincs kedvem tanulni néha. Mondjuk én egyetemista vagyok. Mégis ráveszem magam. Ha valaki 16 évesen esti iskolán agyal, meg az ottani csajokon, az nagyon komolytalan.
2020. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretek de szeretnék.
2020. szept. 13. 22:49
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy így. Tehát szeretnél tanulni is, csak önmagában utálod? Akkor is ez a hozzáállás így tanulmányi szinten nagyon rossznak számít. Iskolába nem a csajok miatt megyünk, elmegyünk, aztán max jól járunk velük, de ha nem, az se baj, nem azért mentünk.
2020. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%
En is esti suliba járok majd, ugyhogy ez engem is érdekelne 😄
2020. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

én is esti gimiből mentem főiskolába, mint az egyik válaszoló. 2009-ben érettségiztem.

Egy jó nevű gimnáziumba jártam 11ig, míg be nem zárták :S. utána másik iskolában érettségizem 22 évesen.

Nekem az esti sokkal jobban tetszett, és meglepő módon többet kellett tanulnom, mint nappalin. viszont partnerek voltak a tanárok, nem osztályoztak pofára, nem szívattak, ha látták, h tanulsz és bejársz, átmentél.

Sokan viszont abbahagyták, és nem csak a munkájuk miatt: voltak olyan korombeliek, akik azt hitték, hogy semmi tanulással át fognak menni.

nálunk csak pár fiatalabb lány volt, a többség 40 körül járt.

2020. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!