Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügyi-számviteli OKJ vagy...

Pénzügyi-számviteli OKJ vagy FOSZK?

Figyelt kérdés

Májusban kezdtem el egy pénzügyi-számviteli okj online képzést, de nem tudtam a 6 hónap tanfolyami idő alatt befejezni (október elején kellene végeznem vele, de már le is mondtam róla, mert nem fogom tudni már addig megcsinálni a maradék 3 beadandót). Csak azért kezdtem bele, mert azt hittem, hogy online jó lesz tanulni, mert nem kell bejárnom sehová ahhoz, hogy tanulni tudjak, de pont ez volt a hátrány is: nem tudtam beosztani az időt, és a motivációm is lecsökkent a végére, és abban is elkezdtem kételkedni, hogy ezt 6 hónap alatt, online meg lehet normálisan tanulni. Ha újra szeretném kezdeni, újra ki kellene fizetnem az egész képzés díját, és újabb 6 hónapig tartana.

Mostanában viszont azon gondolkozom, hogy egy FOSZK képzés (levelezőn) talán jobb lenne, bár az nem online van, és biztos nehezebb is. Matekból sosem voltam jó, és talán angol tudás is szükséges FOSZK-on, mert ahogy néztem a mintatantervet, vannak szakmai angolos nyelvórák (hacsak nem lehet németet választani).

Van már 2 BTK-s diplomám, illetve egy szakirányú továbbképzéses oklevelem (német fordítói).

Ennek a pénzügyi-számviteli képzésnek a munkám során venném hasznát majd a későbbiekben, de én fizettem magamnak az online képzést is, nem a munkahelyem.

Az online tanfolyamot az EFEB-nél csináltam, a FOSZK képzésnek pedig eddig a BGE-nél néztem utána.



2020. szept. 15. 10:14
A kérdező szavazást indított:
OKJ
FOSZK
13 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!