Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki építés vezető...

Ha valaki építés vezető szeretne lenni akkor egyetemre is kell mennie vagy elég egy középiskolai végzettség vagy tanfolyamban is le lehet rakni? És van még egy kérdésem: Milyen középiskolába kell mennie annak aki építés vezető szeretne lenni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel te csak a munkásokat fogod irányítani nem kell egyetem, egyetem akkor kellene ha te terveznéd amit építenek. Amúgy vannak középiskolák amik indítanak építész fakultációval évfolyamokat utána meg leteheted a magasépítő okj-t, de amúgy ezen felül nem tudom mi kellhet hozzá.
2020. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Építőmérnök" az igazi neve.

Ez mindent betakar.

2020. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Építőipari szakközépiskola (most valszeg nem így hívják - talán szakgimnázium?) hasznos hozzá. Ha pedig érteni is szeretnéd, hogy mi miért történik, akkor leginkább építőmérnöki szakra érdemes menni, esetleg építészre.
2020. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 htommi003 válasza:

A Tanfolyamokat tudomásom szerint már megszüntették. Építőipari szakközépiskola a célszerű, de nem elegendő. Építőipari Technikum (érettségi után) elvégzése mindenképpen szükséges. Ezt akkor is elvégezheted, ha nem építőipari szakközépbe jártál.

HA komolyan gondolod és fiatal vagy akkor érdemes a felső oktatás. Nagyobb beosztásban dolgozhatsz.


Link: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2021. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!