Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az Erzsébet...

Kovacsflora kérdése:

Mi a véleményetek az Erzsébet Királynő szépészeti szakgimnáziumról?

Figyelt kérdés
Valaki aki oda jár(t) vagy egy ismerőse attól kérdezném hogy szerintetek jó iskola? Én a körmös szakot néztem ki azon belül csak kíváncsi vagyok hogy milyen. Tényleg csak ilyen agyatlan p*csák járnak oda akiket máshova nem vettek föl vagy normális emberek is járnak? A tanárok jók? Osztályközösség? Megéri e oda menni? Előre is köszönöm ha valaki válaszol!😊
2020. szept. 18. 07:08
 1/4 anonim válasza:
Mit vársz körmösöktől?
2020. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát már bocsi de attól még hogy valaki körmös nem azt jelenti hogy egy díszpicsa 🤣. Képzeld normális emberek is vannak a szakmában és én az iskolára voltam kíváncsi nem pedig az ilyen válaszokra
2020. szept. 18. 17:04
 3/4 anonim válasza:
Szerintem többre vagy képes, merj nagyobbat álmodni
2020. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem ez tetszik💩 . És másban annyira nem tudom elképzelni magam
2020. szept. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!