Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy készüljek hatékonyabban...

Hogy készüljek hatékonyabban az érettségire? Eddig csak mindig a dolgozatokra tanultam és nem folyamatosan.

Figyelt kérdés
Az elmúlt években mindig csak akkor tanultam ha írtunk valami dolgozatot és egy hét után már nem emlékeztem belőle szinte semmire. Most látom, hogy ezt nem így kellett volna, de a májusi érettségiig még szerintem van időm behozni a lemaradást. Vannak tippjeitek?

2020. szept. 26. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ezzel a diákok 90%-a így van. Kevés olyan diák van aki megtanulja Babits Mihály életművét szeptemberbe (példa kedvéért) majd ugyanúgy emlékszik még rá karácsonykor is mintha frissen tanulta volna.


Dolgozatokon kívül meg felesleges olyan tantárgyakból önszorgalomból tanulni amivel nem akarsz kezdeni semmit mert csak az energiádat veszíted vele. Helyette abba fektesd az időt amivel tovább szeretnél menni.


Nyugi, simán meglesz az érettségid, nem ezen fog múlni.

2020. szept. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!