Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem mellett csinálhatok...

Egyetem mellett csinálhatok folyamatosan egy OKJ-s levelezős képzést, amit az állam áll ugyan úgy?

Figyelt kérdés
Most 2014-ben kezdtem el az egyetemet, államilag finanszirozott képzésen, és jövöre szeretnék csinálni emellett egy OKJ-s képzést. Azt tudom, hogy mig az ember be nem tölti a 21 életévét, addig az állam ezt támogatja, de vajon felsőfokú képzés mellett is? AZ OKJ-s képzést levelezőn csinálnám, ez mennyire valósítható meg, vagy egyáltalán létezik-e ilyen megoldás vagy lehetőség?

2014. okt. 24. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, lehet okj-t csinálni egyetem mellett, hisz olyan ember is van, aki párhuzamosan két egyetemi képzést csinál államin. Akinek nincs még szakmája, azt támogatja az állam. Levelező nem hiszem, hogy van, de talán az estire gondolsz, amikor hetente kétszer kell csak bemenned. Mindenesetre tutit csak bennfentes tud mondani, így én azt javaslom, nézd ki a képzést, és a honlapon leledző e-mail címre írva kérj információt.
2014. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!