Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hülyeség most sulit váltani...

Hülyeség most sulit váltani ha nem érzem jól magam az iskolában?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség. Bár ehhez találnod kell egy olyan iskolát amelyik hajlandó befogadni.


Egyébként meg mi a garancia, hogy az új sulidban jól fogod érezni magad?

2020. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az élet nem játszótér. Azért vagy ott, hogy tanulj. Arra meg alkalmas. Bulizni meg ráérsz utána.
2020. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem bulizni akarok:( Az új osztályomban egyfolytában basztatnak és az egyik osztálytársam zaklat folyamatosan és semmi nem garantálja, hogy az új sulimban jobb lenne, de ahova menni szeretnék ott van olyan akit ismerek és kedves, aranyos és azt mondta szivesen látna ha van hely.;) Amúgy kedves, könnyen barátkozó vagyok és sok mindent el tudok viselmi de ez nekem sok lesz ahol most vagyok.
2020. szept. 30. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt lehet basztatni, aki hagyja.
2020. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok velük és így csinálják megállás nélkül(nem csak engem). Inkább idegesít mint bánt.
2020. szept. 30. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!