Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nőként melyiket lenne jobb...

Nőként melyiket lenne jobb elvégezni?

Figyelt kérdés

Utolsó Okj-s lehetőség és nem tudom melyik lenne a jó.

Villanyszerelő

Ez mellett a pénz szól és az hogy lehetnék vállalkozó.

Ellene az hogy a nőket nem igazán bíznak meg ilyen munkákkal.

Biztonsági őr

Mellette szól az hogy talán hamarabb kapnék munkát. Átalában nyugalmas.

Ellene szól a kevesebb pénz.



2020. okt. 5. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem inkább a villanyszerelő. Ha jó vagy, ajánlani fognak, és amúgy is hiány van jó szakemberekből. Biztonsági őrként ha fogsz egy tolvajt, és neked megy, mit csinálsz nőként?
2020. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Múlt hónapban volt nálam mérőcsere, egy férfi és egy nő jött, úgyhogy létezik női villanyszerelő, még ha nem is gyakori (oké, ők a szolgáltató alvállalkozójának alkalmazottai voltak). Amúgy ha jó vagy, akkor elég az első megbízást megcsípned és jól megcsinálnod, utána kézről kézre adnak. Sőt (bár lehet, ez sztereotípia), lehet, hogy egy női megbízó számára jóval szimpatikusabb egy női villanyszerelő, mondván ő nem nézi "átverhető hülye p.nak". De férfiként és mérnökként én is simán megbíznék egy női villanyszerelőt, ha jók a referenciái valamint értelmesnek és hozzáértőnek tűnik.


Amúgy a két szakma egyáltalán nem összemérhető, de ha menne a villanyszerelői, akkor egyértelműen az a nyerő.

2020. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!