Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nőként milyen képzést érdemes...

Nőként milyen képzést érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
gondolkodok a gyógymasszőrin de ott sok az anatómia és azt én nem annyira tudom, pedíg szeretek masszírozni...

2017. aug. 31. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy nőként ? A diploma nem nemhez kötött. amugy én a villamoskernokit javaslom mivel ott a legalacsonyabb a nők száma ( kb 4% ) szóval kellene egy kis javítás, hogy aztán ne sirjon a nok szája hogy a férfiak többet keresnek mert csak ők képesek keresett szakmát vállalni.
2017. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem nem diplomát szeretne szerezni, hanem egy olyan szakmát tanulni, amivel könnyen el tud helyezkedni és jól tud keresni.

Abban tudsz igazán sikeres lenni, amit szeretsz csinálni! Hiszen a lelkesedés alaposan rányom a teljesítményre. Tehát azt a kérdést tedd fel először magadnak "Mit csinálnék szívesen? Mivel tölteném el az életem nagy részét szívesen?"

Tipikus női szakma a kozmetikus, fodrász, műkörmös/pedikűrös, ha a szépségápolás érdekel. Viszont itt attól függ mennyit keresel, hogy hány vendéged van és el kell telnie időnek mire kialakul a saját vendégköröd.

2017. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Okj-s konyveloivel pl nagyon jol lehet keresni. Szerintem jo valasztas, ha nem allsz hadilabon a szellemi munkaval, a matekkal. Vagy pl egy apolonoit elvegezni es hazhoz kijarni idoseket gondozni, ha birod az ilyesmit. Mert fizikailag es lekileg is megterhelo, viszont nagyon halas munka es jol lehet vele keresni.
2017. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Dajka
2017. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Vagy pl.

csecsemő ápoló

2017. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az egészségügyi képzések kilőve, mert nem vagyok alkalmas rá, pénzügyi végzettségem van, de nem akarok gazdasági területen dolgozni :S
2017. szept. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!