Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gerincferdülés és lúdtalp...

Gerincferdülés és lúdtalp mennyire korlátoz a továbbtanulás kérdésében?

Figyelt kérdés

Kisgyermekkorom óta szenvedek ebben a két betegségben. Mennyire vannak így lekorlátozva a lehetőségeim?


Rendőr, mentős vagy tűzoltó lehetek?

Leginkább ez a három szakma érdekel.



Vannak tüneteim egyébként, de azt mondta az ortopédus, hogy ez ilyen korban már kezelhetetlen. Maximum műtéttel lehetne javítani azt meg nem szeretnék.

Ez a 3 szakma nekem olyan mint egy A, egy B, illetve egy C terv. Ha egyik kiesik akkor ott a másik.

Van így ilyen feltétellel ezekre a pályákra esélyem?



2020. okt. 12. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Nekem is van mind a kettő és pincérkedtem. Egyébként tudom miért nem akarod a műtétet dr ha már olyan állapotban vagy vagy leszel akkor viszont muszáj lesz, de sokkal jobban leszel cserébe.
2020. okt. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél betétet és erősítsd a lábad, bokád. Ha szeretnél segítséget, írj privátban.
2020. okt. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A betegség mértékétől függ. De rendőrként van esélyed irodai munkára, mentősként nem. Így ezt vedd előre, szerintem, mert nem leszel mindig 20 éves sem. És jó, ha van A2 terved is.
2020. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyerekkent a szüleid miért nem foglalkoztak vele.
2020. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-es, nekem is lúdtalpam van és gyerekként nem volt, nálam 16 éves korom után fejlődött ki, ne kérdezd hogy, nem tudom.
2020. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van mindkettő, és az NKE-re készülök. Igyekszem javítani mindkettőn, bár már ebben a korban nehezebb. Hàtizmaidat érdemes fejleszteni, meg làbtornàt csinálni + lúdtalpbetét, nagyon jó az úszás is, én úszás után nagyon azt érzem, hogy jól megedzettem a hátizmaimat.
2020. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!