Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeznél olyan feltételekk...

Jelentkeznél olyan feltételekkel államilag támogatott tanfolyamra, ha vissza kéne fizetned az árát, amennyiben nem sikerül teljesíteni?

Figyelt kérdés

Akkor is vissza kéne fizetni, ha félbehagyod, akkor is ha végig csinálod, de nem sikerül a záróvizsga.

Jóval többe kerülne, mint ha magad befizetnél egy hasonló kurzusra.



2020. okt. 13. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Simán jelentkeznék. Bízom magamban annyira, hogy el tudom végezni, mint az előzőeket is. Ha az is kikötés, hogy az ember ne csússzon, na akkor lehet, hogy átgondolnám, azt nem biztos, hogy tudom garantálni.
2020. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Heti 40 órás tanfolyam, rövid jelentkezési és gondolkodási határidő és annyit lehet "hiányozni" kb, mint középiskolában (különben elbukod és fizethetsz).


Kérdés, vajon kinek szánták ezt az egészet?


Főállású, munkanélküli tinédzsereknek?


De azért három hónap volt a kiválastási folyamat. Te meg dönsd el egy hét alatt, vállalod e a rizikót (úgy, hogy még a tantervet se láttad).

2020. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normál tanfolyamnál azért drágább, mert az állam zsebe nyílik rá. Nyilván szeretnék látni a pénzüket, és nem a te zsebedből jön stabilabban. Persze behajtják idővel, de nem akarnak sok ilyet. Inkább megtanítanak, ellenőrizgetik a tudásodat, aztán ha nem vagy teljesen elveszett, akkor vizsgára is engednek, amire ha láthatóan felkészülten mész, akkor nem esélyes, hogy kintlevőségként akarjanak gondolni rád. Csinálni azt kell ezt is, és akkor tényleg nem is tudom, mitől kellene betojni igazából.
2020. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!