Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha leérettségizek idén, de a...

Ha leérettségizek idén, de a 21/22-es tanévben nem megyek egyetemre akkor a szerzett pontok/jegyek egy évvel később is érvényesek maradnak?

Figyelt kérdés

Egy évre mennék ki au pairnek az USAba aminek feltétele az érettségi. Nekem két vagy három emeltem is lesz, de kettő minimum. Ha utána lévő tanévben jelentkezek egyetemre (még nem tudom hogy itthon vagy külföldön) akkor ugye semelyiket nem kell újraírnom?

Köszi a válaszokat.


2020. okt. 23. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, még 20 év múlva is. Az érettségi eredmények nem évülnek el.
2020. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, én is így tudtam eddig csak anya olvasott valamit elvileg, hogy vannak esetek mikor újra kell írni és elbizonytalanodtam 😅
2020. okt. 23. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azt olvasta, hogy akkor "kell" újraírni, ha nem sikerül elég jól ahhoz, hogy felvegyenek (de nyilván nem kell, csak lehetséges).
2020. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ott akadtam meg hogy kimész au pairnek az USAba. Mármint 2021-ben?
2020. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, de majd csak ősszel vagy télen. Miért?

(persze ha akkor lehet, covidtól függ sok minden sajnos)

2020. okt. 24. 00:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az eredmeny nem évül el , de lehetnek új követelmények, ujítások a pontszamitasban ( sose tudni) aztan az kérdéses elég - e egy két ev múlva.
2020. okt. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!