Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha én szinésznek szeretnék...

Ha én szinésznek szeretnék tovább tanulni egyetemen ahhoz mi kell?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felvételizel és átjutsz a több körös felvételi fordulón.
2020. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szakmai tudás jó magyar érettségi vagy valami nem kell?
2020. okt. 24. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alkalmassági vizsgák a döntőek.
2020. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A magyar helyesírás szabályainak elsajátításával kezdd.

Mert hidd el, annál nagyobb hátrány nincs a felvételin, ha már a saját anyanyelved művelése is gondot okoz.

2020. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi...
2020. okt. 24. 17:33
 6/7 az agy ***** válasza:
20%

Le kell cummantani néhány rektort. Vérliberákisnak kell, hogy legyél. Ha a gyakorlatodat szinházban teljesíted akkor ajánlom, hogy Budapesttől minél távolabb legyél. A távolsággal csökken a perverzió.

Mindegy, hogy fiú vagy, vagy lány.. a karier érdekében bármelyik nyílásodnak készenlétben kell álnia. Olvass utánna. Nem csak a színészeknél van botrány, hanem az úszóknal, az atlétáknál, a focistáknál és mindenhol.

2020. okt. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zimonyi attila válasza:
6os! Mekkora igazad van!! Most mintha elkussoltak volna azok, akik tavaly még az amerikai szexbotrány kapcsán ömlesztették a történeteiket az SzFE-n, me a színházakban történt szexzsarolásokról, meg visszaélésekről!! Szerintem idulj el egy tekercs csíkos szalaggal Te is és tekergess pár métert körbe-körbe, egyből jó leszel!! Persze ne hagyd magad lebeszélni, ha tehetséges vagy, akkor lehet, de nem biztos, hogy révbe érsz. Minden esetre a távol Pesttől.
2020. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!