Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten levelező vagy esti...

Budapesten levelező vagy esti tagozatos gimnázium? Melyik iskolát mit ajánlanátok? Színésznek érdemes elkezdenem tanulni? Érettségi után hogyan kezdjek bele? Mit lenne érdemes tanulni a felsoroltak közül érettségi után?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. jelenleg esti vagy levező tagozatos gimnáziumot keresek ahol le tudom tenni az érettségit.

Régen elkövetett saját hibám miatt nincs meg.

Elgondolkodtam hogy érettségi után mivel foglalkoznék és szóba jött a színészet de attól félek hogy azért ehhez már késő

Illetve van még pár szakma munkakör ami érdekelne. Mint pl Légiutas kísérő amihez az angolom elég jó mivel a nyelvtanulást nyelvtudást eléggé elsajátítottam.

Ingatlan értékesítő ingatlan értékbecslő, Mindig is érdekelt az ingatlanok világa az üzleti része és jó kommunikációs készséggel rendelkezem türelemmel.

Pénzügyi nyomozó NAV Nyomozó. Illetve Vám És pénzügyőrség.

Ez az a hivatás ami a legjobban érdekel mert rendőrnek nem szívesen mennék de gazdasági nyomozónak viszont annál jobban.

Várom a válaszokat segítséget. biztatást.


2019. ápr. 26. 23:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!