Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Okj-s programban van "általáno...

Okj-s programban van "általános iskola"?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok bárhogy próbálkoztam nem sikerült, kissé zűrös is volt az életem és le ragadtam a 6.osztálynál 7.-ben mindig vissza buktam.Azóta minden rendeződött viszont nagyon szeretném azt a 8osztályt ha lehet okj-val is jó nekem, mert utánna szeretnék egy okjs szakmát és dolgozni. Van erre lehetőségem? A bunkó válaszokra nem reagálok de viszont nagyon szépen meg köszönöm a segítő válaszokat.

#munka #OKJ #általános iskola #6.osztályos végzetség
2020. okt. 27. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
OKJ-s tanfolyam alapfeltétele a 8 általános vagy érettségi, attól függ milyen szakma. Muszáj lenne beiratkoznod sima általánosba, nem tudok róla hogy másképp el lehetne végezni a maradék 2 osztályt.
2020. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az okj rendszerben nincs általános iskola, nem lehet ott a 8 osztályt megszerezni.


De van rá lehetőség persze. Tanulni soha nem késő.


Helyileg merre lenne jó neked? Ingyen szeretnéd vagy fizetősen?

2020. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most néztem utánna és ez egy "híd programmal működik.🙃 Ösztöndíjal mehet oda bárki 8-10-en vannak egy csoportba 2 éves, a feltélet 6.osztályos bizonyitvány, be töltött 15 év🙂
2020. okt. 27. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Na akkor ne halogasd, sok sikert!
2020. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert
2020. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!