Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az egyik ismerősöm jó...

Ha az egyik ismerősöm jó képességű, kitűnő volt mindig és angol-történelem szakos tamár szeretne lenni akkor hova menjen egyetemre/fősikolára?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 16:12
 1/5 anonim válasza:
15%
Tanárképzőbe
2020. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A ségben likába
2020. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Egy kicsit furcsanak talalom hogy egy jo kepessegu, kituno tanulo nem tud utana nezni hogy hol tanuljon.
2020. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De, utána tud nézni, viszont ezt nem ő, hanem én kérdeztem.

Ritkán találkozunk, elég elfoglaltak vagyunk, így nem tudnám vele megbeszélni.

Azt pedig, hogy én jó képességű vagyok, egy szóval nem mondtam, tehát megköszönném az értelmes válaszokat!

2020. okt. 30. 23:50
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Hát, Pécsett a töri jó, az angolt szidják sokan. ELTE jó hely szakmailag, de személytelen és elég drága ott az albérlet, a kolik szörnyűek. Esetleg a Savaria egyetemet ajánlanám, de keleten Szegedet.
2020. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!