Valaki itt rakott emelt szintű érettségit ágazati informatikából? Jól jönne egy kis segítség, mert nem igazán tudom, hogyan készüljek fel a szóbelire.

Figyelt kérdés

Az írásbeli pár napja volt, a szóbeli pedig november közepén lesz. A tételeknek körülbelül már kidolgoztam és megtanultam a 25%-át, ami az IT alapok és IT gyakorlat részt takarja. A hálózattal még megbírkóznék, de a programozáshoz nagyon jó jönne valamennyi segítség. Ha valaki ugyan ebből emeltezett, és még megvannak neki a szóbeli tételeknek programozás része, valamint elküldené nekam, azért nagyon hálás lennék. A pontos neve az érettséginek informatikai ismeretek vagy korábbi nevén informatika ismeretek. Igazából a programozás része SOS, a többit megoldom. :)


Ha nincsenek tételek, az is elég lenne nekem, ha küldenétek hasznos forrásokat a felkészüléshez. És nem azért írtam ki, mert lusta vagyok tanulni.


Ha tudtok küldeni tételt/segédanyagot, akkor kérlek írjátok meg azt is, hogy hogyan sikerült a szóbeli!


Előre is köszi a segítséget, menni fog a felpontozás minden hasznos válaszért! :)



2020. okt. 30. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én tettem. Megkaptuk a tételcímeket, otthon ki kellett dolgozni, ennyi. Voltak olyan címek, amik nem voltak egyértelműek, és a tanár annyit válaszolt rá, hogy "keressék ki interneten". Ezért valamelyik tételem mindössze féloldalas volt.

Mondjuk én középszinten érettségiztem belőle.

2020. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül megtaláltam szinte mindent. Ha valakit érdekel, írjon privátban.
2020. nov. 1. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!