Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nézik le páran azokat a...

Miért nézik le páran azokat a fiatalokat, akik a húszas éveiket végigtanulják és csak a harmincas éveikben kezdenek el dolgozni?

Figyelt kérdés
Irigykednek az emberek mások családi hátterére vagy ennyire gáz, ha valaki nem dolgozik huszonévesen?

2020. nov. 3. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mesterre járok jelenleg és mellette dolgozok és van életem is mellette. 23 vagyok, nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel.


Azzal kell foglalkozni hogy neked jó legyen amit csinálsz.

2020. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert aki nem három műszakban húzza az igát, az egy semmirekellő. Legalábbis azok az emberek így gondolkoznak.
2020. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Én 28 évesen egyetemre járok, viszont 20 és 25 között dolgoztam a szakmámban, amit az érettségi után tanultam okj-n (így lett pénzem az egyetemre).


Nem érzem magam rosszul miatta. Egyetem mellett is dolgozom félállásban.

2020. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbségi komplexus
2020. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek a saját igényei és lehetőségei szabják meg, hogy mit, hogy, mikor csinál.

A szerényebb képességű emberek szólják le azokat, akik sokáig tanulnak, bár azok mindenkit leszólnak, és ez valóban irigységből fakad általában.

2020. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem csak érettségim van, de volt egy olyan falubeli gyík, aki azért volt lenéző, mert nekem nem kellett dolgoznom középiskolásként, hogy ne haljak éhen...
2020. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!