Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen sulit ajánlotok nekem??...

Milyen sulit ajánlotok nekem?? 4 osztályos gimnáziumi felvételi.

Figyelt kérdés
Budapesten lakok.Tavaly évvégén kitűnő voltam, idén nem biztos h kitűnő leszek félévkor (max 2db 4-es). Ami még fontos lenne, hogy haladó német és kezdő angol legyen. (Most 8.-os vagyok) Előre is köszönöm!

2020. nov. 3. 15:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, az is fontos lenne h ne legyen 5 vagy 6 éves és gimi legyen.
2020. nov. 3. 15:57
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Osztályfőnököd nem mondott semmit az iskolákról?

Nagyon fontos még,hogy egyáltalán milyen irányba szeretnél menni,pl. biológia-kémia,magyar,idegen nyelv,matematika,magyar stb.


Egyébként ha nagyon jól sikerül a központid,akkor még az Eötvösbe is simán bekerülhetsz.

2020. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát osztályfőnökin sajnos nem nagyon beszélünk erről. A magyar és az idegen nyelv ami inkább érdekel, de inkább általános tagozatra mennék. Eddig a Madáchon, Veres Pálnén gondolkodtunk. Esetleg ezekről tudtok valamit (pl. Hány ponttal kerültek be, közösség stb.)
2020. nov. 3. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni a Madách és a Veres Pálné korábbi évek felvételi és behívási ponthatárait:

[link]


magyarázat a kalkulátor használatához:

[link]


vélemények, vizsgatapasztalatok itt :

[link]

2020. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. nov. 3. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg még nézd meg ezeket a gimiket, bár 2. nyelvnek az angol csak választható lehetőség a haladó német mellé.

Könyves Kálmán Gimnázium 4 éves általános tagozat

Óbudai Árpád Gimnázium 4 éves német nemzetiségi

Szent László Gimnázium 4 éves emelt német

2020. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

A felvizsga.eu oldalon össze van szedve elég sok középiskola, és itt és ki is tudod számolni,hogy mennyit kell írnod ahhoz hogy bekerülj.

Remélem tudtam segíteni 😊

2020. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!