Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Xantus János (két tannyelvű)...

Xantus János (két tannyelvű) gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Most fogok felvételizni (8.-os vagyok) és nagyon érdekelnének (elsősorban) az ott tanuló vagy tanult diákok véleménye (tanárok, közösség stb.) mivel az eddig olvasottak alapján megoszlóak a vélemények. Angol előkészítős osztályba jelentkeznék. Tavaly évvégén kitűnő voltam, idén félévkor max. 1 vagy 2 négyes. (Így lenne esélyem?)

2020. nov. 10. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

gimiskola.nhely.hu

felvizsga.eu

2020. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán, ne rontsd el nagyon a központit...
2020. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Kérlek keress másik iskolát és a xantust kerüld el messziről. Minden rossz dolog, amit olvastál a suliról igaz, és ez jobb nem is lesz amíg a jelenlegi igazgatóság van.
2020. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs angol anyanyelvi tanár...
2021. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül felvettek (kitűnő félévi, 63p központi és max pontos szóbelivel).

Így egy hónap után nagyon megszerettem a Xantust és végre szeretek iskolába járni. A tanárok nagyon jók. Kedvesek, segítőkészek és tényleg szívvel-lélekkel tanítanak. A közösség is szuper. Gondolok itt az osztályra, évfolyamra és az összes diákra.Van angol anyanyelvi tanár, szóval nem értem hogy valaki miért írja azt, hogy nincs.

Ha valaki tervez ide felvételizni bátran írjon mert szívesen segítek nem csak a Xantus-szal, hanem más gimivel kapcsolatban is.

2021. okt. 14. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!