Jelentkezzek a dlsb be?

Figyelt kérdés

Koleszos lennék, mert eléggé messze lakom. De most picit elbizonytalanodtam mert egy csomó vélemény szerint egyre rosszabb a suli, és elment az összes jó tanár.


Ha valaki odajár és tud véleményt mondani az előre is köszönöm



2020. szept. 8. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
2 éve végeztem ott, saját bőrömön tapasztaltam a színvonal romlását, ami a tanerő fokozatos leépítésének köszönhető. Igaz, amit hallottál, egyetlen jó tanár sincs már ott. Most már semmi kiemelkedő nincs abban az iskolában, egy középszerű gimi lett. Ha megfogadsz egy tanácsot, én nem mennék oda.
2020. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem éri meg. Két testvérem is oda járt, a fiatalabbik két éve végzett. Mikor iskolaválasztás előtt álltam, ő is lebeszélt a DLSB-ről, mert elment az összes jó tanár és az iskola konkrétan kocsmanevelde lett (na jó, régen is híres volt erről, de akkor legalább volt még valamennyi színvonala). Ha teheted, keress jobb iskolát, mára nem éri meg odamenni. Ja, és a kollégium is elvileg egy rakat... khm, legalábbis két éve nagyon az volt. :D
2020. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Én oda járok, ellentétben a rengeteg negatív véleménnyel én szeretem, vannak nyilvánvalóan rosszabb és jobb tanárok, na de most melyik másik iskolában nincs ilyen🤔.

Ha nem szereted a tömeget, illetve a nagy iskolákat akkor tok jó mert kicsi.

Koleszrol nem tudok nyilatkozni mert bejárós vagyok, de az elvileg tényleg nem a legjobb, ahogy a menza sem, bár erről sincs saját tapasztalatom.

Ha szeretnél az angollal valamit elerni akkor szerintem gyere ide, én teljesen a nulláról kezdtem, semmi angoltudasom nem volt és nulladik végére meglett a középfokú nyelvvizsgam, persze ehhez tanulni is kell, de mindenesetre szerintem megeri idejonni.

2020. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
22%
Mostanaban divat lett fikazni. Lehet, hogy nem olyan jo mar mint anno, de azert nem is a legszarabb. Tul van tolva a negativ velemeny a sulirol azert, mert a regi diakoknak par kedvenc tanara elment. Esetenkent jottek jo tanarok is egyebkent, a valtozas pedig nem feltetlen borzalmas. Nem kocsmanevelde, ha nem akarsz nem iszol, nem nez ki senki miatta. Inkabb gyere el nyiltnapra es ugy tajekozodj, ne random gyakorikerdeseken keresd a valaszt a jovodet illetoen. A kollegiuk szerintem teljesen okes vagyis a kozossegi elet mar teny hogy nem olyan, de a haverjaiddal lehetsz es viszonylag laza mindenki. Probalj ra, ha nem tetszik akkor valassz mast. De teljesen folosleges ez a dlsb demonizalas amit nehany ember kepes tolni
2020. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!