Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeptembertől másik szakra...

Szeptembertől másik szakra szeretnék járni, kiiratkozzak most vagy passziváljam a következő félévemet?

Figyelt kérdés
Ez az első államis félévem, viszont felvettem egy tárgyat, amit ha nem teljesítek, fizetnem kell ha most kiiratkozom. A tervem hogy a többi tárgyamból nem készülök, vizsgákra sem jelentkezem, ezekből mind megbukok, és csak azt az egy tárgyat teljesítem ami után fizetnem kellene, majd egy félévet passziválok, szeptemberben új szakon kezdenék. Voltam bent a TO-n ott azt mondták a bukott tárgyaim után nem kell fizetnem, csak ha újra felszeretném őket venni. Nyilván a célom hogy minél kevesebb pénzem és energiám legyen bent a dologba. Jó a terv, vagy vannak még buktatók és nem fogom ennyivel megúszni?

2020. nov. 14. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Passziválj szerintem!


A féléved úgysem fogy vele. És kitudja lehet, hogy 1-2 félév után úgy döntesz, hogy mégis folytatod. (Velem is így volt csak én 1,5 év után akartam otthagyni.)

A 3. passzív félév után meg úgyis megszűnik a jogviszonyod

2020. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!