Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha matekból nem vagyok jó,...

Ha matekból nem vagyok jó, milyen területeken tanulhatok informatikán belül?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Az informatika sok területéhez nem kell több matek mint a négy alapművelet, de sajnos az egyetemhez sok matek kell. Ezért az egyik ötletem a METUn a media design vagy hasonló szak, és ez után játékfejlesztés / 3D modellezés, vagy GUI tervezés, vagy webfejlesztés. Vagy pedig keress egy matektanárt és tanuld meg a matekot. Sokan csak a tanáraik miatt nem jók matekból.
2020. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a nem jó és miért nem vagy az? Rossz a tanár, lusta vagy tanulni vagy tényleg nem áll rá az agyad?

Utóbbi esetben én nem ajánlom egyáltalán az IT területeket, mert mindenhol kell a matek, és olyan szinten, ami azért egy gyenge képességű emberét meghaladja.

/tudom, most jönnek majd az “én 2-esre érettségiztem középszinten, de azóta van 3 infós diplomám történetek/

2020. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 ok

#2 szar a tanár. Alapvetően érdekelt a matek, 4-es voltam belőle mindig ami annyira nem jó ha azt nézzük hogy infóra akarok menni. Utolsó évben, azaz érettségi évében pont volt egy tanárcsere, mert aki eddig tanította a matekot az normális volt, aki levàltotta meg egy gyökér aki mindenbe szart bele, volt hogy olyat írt be hiányzónak aki egy órát nem hiányzott egész tanévben, mert Ő elkeverte a dolgozatát.

Egyetemen azt mondták diákok hogy semmit se magyaráz el az oktató, ott a net, kiadja mint témakört pl descartes-szorzat, olvass utána, tanuld meg és kapsz valamit rá. Így meg eléggé félek,mert nekem eleve több idő kell hogy felfogjak dolgokat, megtanuljak dolgokat (matekot nézve).

2020. nov. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!