Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érné meg tanulnom, amivel...

Mit érné meg tanulnom, amivel biztos, jól kereső munkám lehetne?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyesen vagyok.

Van egy érettségim.

Dolgoztam pár helyen, gyár, trafik, pékség stb.

Szeretnék valami komolyabb munkát majd, amivel megalapozhatnam a jövőnket. Pl egy irodai munka, HR ügyintéző, de eltudnam magamat képzelni egy telefonos értékesìtő boltban is. Illetve egyéb tippek is érdekelnek, mi az amibe megéri időt és pénzt fektetni, amiről jó ha van egy OKJ-s bizonyítványom?

Mit kellene elvégeznem, hogy jó pozícioban elhelyezkedhessek?

Igaz, csak egy érettségim van, de nem vagyok buta nő, és jó a kommunikaciós képességem is.

Csak azt nem tudom még mindig, hogy pontosan mit szeretnék majd dolgozni. (24 éves vagyok)


Adnátok tippeket, milyen tanfolyamot érné meg elvégezni?


2020. nov. 15. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Pénzügy általában jó. Ha valamennyire dekoratív vagy, és tudsz kommunikálni, elhelyezkedhetsz például egy bankban.
2020. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztalom, hogy minden amihez matek kell az jól fizet. Közgazdász, ilyen meg olyan elemző, mérnök, IT. Ezekhez mondjuk egyetem kell, de legalább el lehet helyezkedni.

(Nekem humán véhzettségem van és nem tudok.)

2020. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!