Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre felvételizek a Kisképző...

Jövőre felvételizek a Kisképzőbe és én már most nagyon izgulok miatta. Vannak esetleg más hetedikesek akik szintén oda készülnek? Nagyon jó lenne ha volna egy olyan személy aki megérti, hogy miért is olyan nagy dolog a felvételi abba az iskolába.

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 08:25
 1/6 anonim válasza:
én most vagyok harmadikos, de amikor én felvételiztem, én is nagyon féltem, hogy mi lesz. Utolsó 1-2 hónapban jöttem rá felvételi előtt, hogy én a Képzőbe akarok menni, szóval nagyon rákészülni se volt időm. Aztán rajzfelvételin odamentem , ettem egy szelet csokit, ellazultam, és mindent beleadtam a rajzaimba, amik közül 1 botrányos lett ( XD ), de így is felvettek. Ne izgulj rá, csak rajzolj úgy, ahogy tudsz, ennyi az egész.
2020. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Haliii,én is a a Kisképzőbe készülök, és hetedikes vagyok~^~.

Ha van kedved beszélgetni, elküldhetem az instám privátban;>

2020. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kabócaaa kár,hogy én nem vagyok ilyen laza és addig izgulok amíg éppen a dolgot csinálom vagy már befejeztem, de köszi a válaszod egy kicsit azért nyugodtabb vagyok.
2020. nov. 28. 08:11
 4/6 anonim válasza:
örülök, hogy egy picit megnyugodtál ♥ nagyon szorítok ^^
2020. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is hetedikes vagyok és most kezdtem el rajta gondolkozni, hogy esetleg oda mennék.

Bár én nyolcosztályos gimnáziumba járok de lehet attól még megpróbálkozok a felvételivel.

2021. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, felvettek?
2022. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!