Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Metropolitan egyetem...

Budapesti Metropolitan egyetemről vélemények, tapasztalatok? Ha esetleg van aki odajár és szívesen mesélne róla írjon privátban! :))

Figyelt kérdés
Idén érettségizem és eddig nagyon szimpatikus az egyetem, online nyíltnapon is részt vettem, Kereskedelem és Marketingre szeretnék jelentkezni Angol nyelven jelenleg van egy B2 komplex nyelvvizsgám es Angolból illetve Történelemből fogok emelt érettségit írni!

2020. nov. 26. 23:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Volt egy szakközépiskolai osztálytársnőm. Gyakorlatilag végigbukdácsolta a négy évet, érettségiről pedig kivágták, mert puskázott a matek írásbelin. Huszadik éves osztálytalálkozónkon meglepett, hogy ő a Budapesti Metropolitan Egyetem egyik frontembere. Szívesen beszéltem volna vele erről, de nem jelent meg az osztálytalálkozón. Kíváncsi lettem volna, hogy mi az a rejtett tartalom, mi az a titkos plusz, ami nem derült ki róla számunkra az együtt töltött évek alatt. Azóta se jöttem rá.


Hogy mennyire hasznos a képzés, arról tkp. nincs infóm.

2020. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Diploma pénzért, nem túl okos emberek járnak oda. Inkább BME, BGE, BCE ezekben gondolkozz szerintem.
2020. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk az a szak amit írtál nem indul az általam felsorolt intézményekben, de azt tanácsolom azért nézz szét milyen más lehetőségek vannak. Üdv.
2020. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%

Ekkora kamu kommenteket :DDD

Mit jelent az, hogy valaki egy egyetem frontembere? XDDDDD

Inkább tanulj a bgf vizsgádra, ne itt görcsölj metus kérdések alatt

2020. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Esetleg te tudsz róla mesélni? (utolsó kommentelő)
2020. dec. 2. 10:40
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
ezt a szakot sok mas egyetemen is lehet tanulni, nem hiszem hogy a metun annyival jobb lenne a kepzes hogy megerje a tobbszazezes tandijat, plane hogy ez a diploma onmagaban nem tul piackepes
2020. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod pontosan milyen, akkor miért gondolod rögtön, hogy nem éri meg?Miért gondolod, hogy nem túl piacképes?
2020. dec. 21. 15:40
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
mert rengeregen elvegzik, ez a masodik legnepszerubb szak, es ezert csak ez a diploma onmagaban nem emel ki teged a masik 3000 munkavallalo kozul, kell meg hozza valami plusz
2020. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom ha angol nyelven végzem el azért az valamilyen szinten kiemel....

Illetve én úgy látom, hogy szükség is van a közgazdászra nem hallom normál esetben, hogy nem találnak munkát!

Esetleg te mit tanulsz mi az ami szerinted jobb?

2020. dec. 22. 09:51
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Igaza van az előző hozzászólónak, önmagában nem valami sokra viszi az ember, az meg hogy angolul van nem sokat változtat, ehhez a szakmához úgyis kell az angol, szóval ez sem plusz dolog már.


Ettől függetlenül nagyon jó szak, csak utána érdemes valami mesterre menni.


Btw a BGE egyetemen végezném el.

2020. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!