Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van-e esélyem közgazdásznak...

Van-e esélyem közgazdásznak tanulni, illetve megérné-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 23 éves vagyok. Jelenleg van egy politológia diplomám, aminek nem vettem semmi hasznát eddig - békés-megyében lakok. Emellett van egy java fejlesztői tanúsítványom is, de sajnos ez önmagában nem ad elég szakértelmet ahhoz, hogy programozóként dolgozzak. Szintén rendelkezem egy OKJ-s targoncavezetői szakmával, amivel esküszöm több lehetőséget találtam, mint a másik kettővel egyszerre.


Az lenne a kérdésem, hogy megérni - e közgazdásznak lenni jelenleg Magyarországon? Vagy inkább próbálják ezeken a területeken mozogni? Érdekel a közgazdaság, de 6 államis félévem már elment. Esetleg ha valaki írna tapasztalatokat mint közgazdász, igen hálás lennék:)


2020. nov. 27. 03:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a programozásra feküdnék rá jobban, fejleszteném és ezen az úton indulnék el- persze csak ha szereted ezt a szakmát. Ebben is van sok lehetőség és ha ügyes vagy, nagyon jól kereshetsz vele.

A targoncázás sem rossz, de abban nem sok fejlődési lehetőség van.

Én nem kezdenék bele a helyedben az új szakma tanulásába, eléggé más területeken mozgolódtál eddig, éles váltás lenne és nem biztos, hogy lenne hozzá türelmed.

[link]

Itt van pdf betekintő, meg tudod nézni, hogy például ez a tantárgy a szakmán belül miből áll.

2020. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!