Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyerekek, 4-es lett az irodalo...

Gyerekek, 4-es lett az irodalom dogám. Miért?

Figyelt kérdés

Szerintem jobban sikerült volna, ha nem online oktatás lenne.

Nem tudom úgy megtanulni a dolgokat, mert mire lemásolom, megcsinálom őket, addigra vége a napnak. Nem vagyok motivált.

Általában megsem tanulom őket, úgy tervezem majd téli szünetben bepótolok mindent. Rendben van ez így?



2020. nov. 27. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Rendben van ez így.
2020. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szünetben biztosan be tudod pótolni?

Mert ha nem, nem érdemes eltolni későbbre.


Megértem, amit mondasz; próbálj valami más technikát is esetleg.

2020. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es miért nem jó?
2020. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy neki nem jó a négyes.


Például ha állatorvosira megy, oda nagyon sok pont kell és ha végzős a kérdező akkor már fontos a jegyek átlaga pontszámításnál.


Belőlem anyám úgy erőszakolta ki a kiváló érettségi bizonyítványt, hogy ha valamiből becsusszant egy négyes akkor elvették a telefonom. Ha hármast vagy rosszabbat kaptam (bár az ritka volt) akkor pedig még enni se kaptam aznap. Szigorúnak tűnik, de legalább volt motivációm és nagyon sokat köszönhetek nekik abban, hogy felvételt nyertem a SOTE-re.

2020. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ezt erős túlzásnak érzem. Ha nem eszel tanulni sem tudsz. Nem normális.
2020. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Hát nekem az éhség motiváció volt. Nyilván úgy nem ettem aznap, hogyha este felmondtam a leckét neki akkor egy szelet vajas kenyeret azért kaptam😅


Meghát ha akartam volna úgyis tudtam volna enni, a hűtőt nem lakatolták be 😅

2020. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez most komoly, #4?


Én maximalista vagyok és képes vagyok durván kiakadni, meg önsanyargatásba fordulni, ha valami nem úgy megy, ahogy elképzelem -vagyis nem olyan eredménnyel. Pont emiatt nem akarok gyereket sem, mert tudom, hogy nagyon nem szeretne emiatt és nem tenném tönkre a gyerekkorát.


De kaja? Mint motiváció? Hogy a szórakozást, szabadidőt felhasználva motiválnak valakit a szülők, az oké. De étel... Jó, nasi szinten határeset lenne, viszont ez nem úgy hangzott.

Nem akarom megbántani a szüleid, de ez nemhogy erős túlzás, hanem beteges.

2020. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!