Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Zanza tv mennyire elegendő?

Zanza tv mennyire elegendő?

Figyelt kérdés
Ha annyiszor megnézem az összes videót az adott tantárgyból, hogy már szinte kívülről tudom a szövegét az egésznek, legalább is minden részletet, akkor elérhető vele egy 4es emelt szintű érettségi? Történelemről lenne szó.

2020. nov. 29. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én azért koránt sem a Zanza TV-re támaszkodnék emelt érettségin.
2020. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Azért menj el egy tanárhoz, ha emeltezni akarsz. A zanza tényleg nagyon jó, de nem elég.
2020. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

A zanza a lényeg lényegének a lényegét foglalja össze, megfelelően közvetlen formában.

Olyanra jó, hogy doga előtt megnézed, hogy 1-esnél jobbat írj, de emeltre közel sem elég.

2020. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem még középre sem elég.

Én a zanzát arra használtam, hogy az utolsó pillanatokban (dolgozat reggelén/előző este) ellenőrizzem, hogy mindent tudok-e. Általában mondott valamit, és még X dolgot hozzá tudtam mondani, ami kapcsolódott, kiegészítettem az elhangzottakat, összekötöttem más részekkel.

Ha meghallgatsz egy videót és nem tudsz egy-egy mondatról még 3-4 mondatot beszélni (nem bullshitelni és ismételni másképpen, hanem lényegi információt hozzátenni) akkor az kevés lesz az emelthez.

2020. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold az elöző feladatokat illetve ezt a könyvet ajánlom [link]
2020. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
szerintem ha CSAK azt nezed, akkor arra eleg hogy kettessel atcsussz irasbelin, szobelin kb annyira se, max ha joindulatu a tanar. kozepszintem meg egy 3-4et ossze lehetne belole kaparni
2021. jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én a zanzát csak arra használtam, hogy amikor már nem volt erőm tanulni, hallgattam, hogy mélyüljenek az infók, de önmagában kevés. szerintem középszinten önmagában a hármasra lehet elég, emelten meg nem igazán, hacsak nincs nagyon-nagyon jó memóriád és nem tanultál 4 éven át minden egyes órára becsülettel.
2021. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Én eddig azt hittem, hogy a Zanzáról azok tanultak, akik középszinten csak át akartak jutni, azaz megelégedtek a kettessel. Az előttem szólók ezt cáfolták, viszont abban megerősítettek, hogy igazán jó eredményt még középszinten sem lehet vele elérni.
2021. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát igen,a Zanza TV arra jó,hogy ne írj 1-es dolgozatot.


A középszinten elég kevés,az emeltről pedig ne is álmodj a Zanza TV-vel.

Mondjuk a középszintről se.

2021. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!