Elso szakma utan dolgozni?

Figyelt kérdés

Most tavasszal meglesz a szakmám nem szeretnem megemliteni pontosan milyen szakon vagyok de nem erzem magam benne eleg jonak..persze azert valamennyire megy.. de szerintem ez edes keves ahhoz hogy majd kesobb ebben tudjak dolgozni..

Ez a suli utan nem szeretnek egyetemre v foiskolara menni,ez biztos.

Viszont fogalmam sincs mihez kezdjek nem szeretnek uj szakmat tanulni mert nincs olyan ami erdekelne is..

Igazabol mar nyaron dolgozni szeretnek de 1 szakmaval es erettsegivel nemtudom merre fele keresgessek(?)

Anyamek nem adnak semmilyen tanacsot amugy.. vagyis gondolom OKJ-re kuldenenek vagy ilyesmi de annak meg nem sok ertelmet latom en mar dolgozni mennek.



2020. dec. 1. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor menj dolgozni, ha nem értesz a szakmádhoz, akkor menj gyárba, ilyen egyszerű. Én mondjuk nem álltam meg egy szakmánàl, meg egy érettséginél, de ha végeztem a jelenlegivel már én is dolgozni akarok, mert spórolok egyetemre.
2020. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!