Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen olyan szakmák vannak,...

Milyen olyan szakmák vannak, amik benti helyiségben dolgoznak, nem kell hozzájuk sok műszaki érzék, és 1 műszakban vannak?

Figyelt kérdés

Irodai munka nem érdekel, nem szeretem az ülő munkát.

Műszaki érzékem sajnos nem igen van, meg nem is érdekelnek az olyan szakmák, ahova komoly műszaki érzék szükségeltetik.

1 műszakos legyen(túlóra nem baj), és lehetőleg egy helyiségben legyen.

26 éves vagyok, raktáros/targoncás. Szeretnék más szakmát csinálni. Olyat, amivel értékesebbnek érezhetem magam.



#szakma #milyen olyan szakmák
2019. márc. 28. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak olyat tudnék, ahol dolgozni se kell. Igaz, azt nem zárt térben
2019. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha...
2019. márc. 28. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Helyiség, 1 műszak, nem irodai?

Hát passz... Biztonsági őr vagy festő vagy tanár esetleg eladó.

2019. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én az olyan melókat szeretem, amik helyhez vannak kötve.

Pl. a targoncás is mindig ugyanott van.

Eladó?? Az több műszakos, és megélni se lehet belőle...

Tanár? Az sem nekem való, meg én OKJ - ra akarok menni.

2019. márc. 28. 15:22
 5/6 anonim válasza:
Logisztikus, gazdasaginformatikus, penzugyi es szamviteli ugyintezo (+1 ev es vallalkozasi merlegkepes konyvelo) 2 eves okj-k nappalin es estin
2019. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! A könyvelő valóban jó szakma! Ismerek könyvelőket, és elég jól keresnek! Az egyik főleg, mivel vállalkozó!

Nyugodtan írjatok még!

2019. márc. 28. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!