Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem mehetek vizsgázni egy...

Ha nem mehetek vizsgázni egy tárgyból mert nem lett meg a zh-ból annyi pontom mi történik? Fizetősön vagyok, első félévem és korona miatt csak online van a tanítás így kb senkit nem ismerek.

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Buktad a tárgyat
2020. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Még írhatsz pótzH-t.
2020. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlen! Nálunk csak pótlási lehetőség volt 13. héten, javítási nem!
2020. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
3-as: pedig a bukó zH után kellene adni új lehetőséget! Ez ilyen értelemben nem "javítás".
2020. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Egyik tárgyból se volt ilyen az egyetemünkön pedig. És természetesen csak egy pótolható, tehát ha volt egy egyes és egy meg nem írt vagy kettő meg nem írt akkor be se mehettél a pótlóhéten se mert minek.
2020. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A tárgyat ilyenkor újra felvehetem következő félévre?
2020. dec. 9. 00:15
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Az azutánira

Őszi féléves tárgy csak őszi félévben van

2020. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem szeretem mikor egyesek úgy válaszolnak, mintha mindent tudnának... Attól függ, kb. minden ilyen kérdésre ez a válasz. Pl. nálunk vannak tárgyak, amiket minden félévben meghirdetnek és akkor veszed fel, amikor akarod/tudod. Nálunk zh-t soha nem lehetett se pótolni, se javítani. Ettől még nem biztos, hogy a kérdező tárgyánál is ez a helyzet. Rá kell kérdezni a tanárnál, ő tud pontos választ adni.
2020. dec. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!