Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van egy téma ami nagyon...

Ha van egy téma ami nagyon tetszik és szakdolgozatom témájának választanám de konkrétan 1 db könyv van róla érdemes e belevágni?

Figyelt kérdés
Más források nem nagyon vannak max kiegészítők, azokkal együtt talán lenne 3 forrásom
2020. dec. 8. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom. Feltéve ha abban a 3 forrásban minden de minden benne van ami a szakdogádhoz szükséges.

Sokkal könnyebb lesz a dologod ha olyan témát választasz amihez bőven van anyag.

2020. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg csak 1 könyv van róla? Kérdezz meg egy tanárt, aki ismeri a témát, hogy mit gondol, lehet-e forrásokat találni. Simán lehetnek a témádról tudományos cikkek, amiket nem találtál meg.
2020. dec. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg volt adva, hogy minimum 20 forrás kell, de több konzulens a 20-nál jóval többet várt el. Ez a három forrás nekem nagyon szegényesnek tűnik, de mindenképp keress fel egy oktatót, hátha tud még ajánlani.
2020. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Kérdezőnek már késő, de másnak hátha jó lehet. Én olyan témába vágtam bele, amiről nem hogy magyar könyv de túl sok külföldi szakirodalom se volt. Konkrétan levéltári anyagokat, korabeli levelezéseket böngésztem hónapokig. Mindenki oda-meg vissza volt, hogy milyen “nagyot” és úttörőt sikerült alkotni :)
2021. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát sajnos amúgy tényleg nem volt hozzá itthon sok minden, külföldön kelletf volna kutatnom de kovid miatt sem meg anyagilag sem lett volna rá lehetőségem.

Egy teljesen más témába fogtam aztán, ebben a tanévben fogol diplázni.

Azért köszönöm mindenkinek aki válaszolt! :)

2021. szept. 19. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!