Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Általában milyen feltételek...

Általában milyen feltételek vannak fotográfia szakon, amelyeknek mindenképpen eleget kell tenni? Mennyire nehéz bejutni?

Figyelt kérdés

És mennyire szubjektív ízlés szerint bírálnak?


Amúgy hallottam olyan pletykát, hogy szinte kész szakembernek kell lenni ahhoz is, hogy felvegyenek...


Ez mennyire igaz?


Sajnos nagyon lassú a netem, a PDF letöltés akkor is megszakad, ha csak 3MB a fájl.


És ezen az oldalon kívül nem igazán jön be semmi, így jelenleg nem tudok máshol utána nézni.



2020. dec. 9. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan mindenhol megvannak a helybéli szokások, nekem csak egy barátom ment ilyen képzésre, ő azt mondta a felvételi túlnyomó része az ő képzőművészettel kapcsolatos tudását vizsgálta.
2020. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esélytelen bekerülni.. kb mintha nyerni akarnál a lottón.. :)
2021. okt. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!