Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudtok az idegennyelvi...

Mit tudtok az idegennyelvi hozzájárulásról? Főleg a Corvinus érdekelne

Figyelt kérdés

Jelenleg ugye az van, hogy az egyetemeken az angol nyelvű szakokért fizetni kell a tandíjon felül idegennyelvű hozzájárulást, ez valami brutális összeg pl a Corvinuson az angol nyelvű mesterszakok féélévenkénti ára így majdnem 900 ezer forint. Viszont hallottam valamit arról, hogy ez jövőre el lesz törölve, igaz ez? Tudtok erről valamit? Nekem sajnos elég ellentmondásos információim vannak.


Vissza akarnék menni tanulni, elvégezni egy angol nyelvű mesterszakot, de nem hiszem el, hogy nekem ezért majdnem 1 milliót kellene fizetnem... (olyan szakot választottam, ahol nincsen állami támogatott)


Köszi előre is



2020. dec. 10. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs fenn a honlapon, akkor pletyka.


Csak az biztos, amit hivatalosan kitesznek.

2020. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!