Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igazgatásszervező vagy nemzetk...

Igazgatásszervező vagy nemzetközi igazgatási szakra éri meg jobban jelentkezni?

Figyelt kérdés

Szerintem (legalábbis a név alapján) a nemzetközi igazgatási szakon ugyanazt meg lehet tanulni mint az igazgatásszervezőn, csak nemzetközi (Európai Unio-s) része is van. Vagy tévedek?

Nemzetközi igazgatási diplomával el lehet helyezkedni államigazgatási intézményeknél?

Előre is köszönöm a válaszokat!!! Várom a véleményeket!


2010. aug. 12. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igazgatásszervező jobb.
2010. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnád indokolni is, légyszi? Előre is köszönöm!:)
2010. aug. 13. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Mi lenne, ha inkább egy rendes szakra mennél, nem ilyen töltelék hugyládákra?
2010. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az igazgatásszervező rendes szak. Anno csak az Államigazgatási Főiskolán volt(ma BCE nemtudom melyik kara); feladata olyan szakemberek képzése volt, akik otthonosan mozognak a közigazgatásban; ennyi, nem több. Most hogy boldog-boldogtalan csinálhat új szakokat, már van "nemzetközi igazgatás", stb. az ugyan nem tudni, hogy mit is takar, de majd nagyon jó lesz, minden bizonnyal. Én ezekben a derivátumokban nem hiszek.
2010. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés:) Köszönöm szépen...az őszinteségeteket legfőképpen!! Pont azért kérdeztem, mert ugyan olvastam a leírását, de az mégsem olyan mintha egy olyan ember mondja el véleményét aki jobban otthon van a témában:)
2010. aug. 14. 21:25
 6/6 anonim válasza:
52%
Kiváncsi lennék ti milyen szakra jártok... csak nem bölcsészre?
2010. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!