Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki el tudná nekem mondani,...

Valaki el tudná nekem mondani,hogy ha ügyvédnek szeretnék tanulni, milyen iskolába menjek? több lent

Figyelt kérdés
Mivel ugye ügyvédnek szeretnék tovább tanulni, és Békéscsabára szeretnék járni iskolába, milyen iskolákat jelöljek meg? az Andrássy Gyula gimnáziumra gondoltam és a Belvárosira. ha esetleg valaki ismeri ezeket a sulikat vagy lenne ötlete az irjon nekem privátba. Ha ismeri valaki a sulikat pl oda járt vagy oda jelentkezik ő is, akkor ők is irjanak

#Andrássy Gyula Gimnázium #andrassygyula #andrassy gyula #Belvárosi általános iskola s gimnázium
2020. dec. 13. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy milyen suliba mész, a lényeg, hogy tanulj sokat. Főleg a fő tantárgyakat, hogy többről is tudj majd emelt érettségit csinálni. Azt, hogy melyik iskolából felvételizem majd az egyetemre senki nem fogja nézni.
2020. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen középiskolába mész, csak írj olyan érettségit, hogy bekerülj jogi egyetemre.
2020. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bbmarta ***** válasza:
24%
Humán tagozatra, gimnáziumba érdemes menned ahol emelt szinten tanulod a történelmet a magyart és jó ha latin is van!
2020. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az angol mellett franciát és németet tanulhatok
2020. dec. 16. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Semmi értelme latint tanulni. Sokkal jobb az angol, német és francia!
2020. dec. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bbmarta ***** válasza:
8%
A jogi egyetemen, ha jól tudom, elég sok latin kifejezést kell majd megtanulni. Nem baj az, ha az embernek van egy kis előnye!
2020. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jogász vagyok, teljesen felesleges latinul tanulni az egyetem előtt, hidd el..
2020. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Andrássyba járok, biztos tudod, hogy itt van emelt történelem tagozat (a B osztály takarja ezt, én is B-s vagyok csak én emelt bioszos). Osztálytársaim közül sokan akarnak jogra menni. Szerintem itt jó alapot kapsz a jogi egyetemhez, az elmúlt években sok emelt töris diákot vettek fel ide. Remélem sikerül elérni a céljaidat!
2021. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!