Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fiúk, milyen szakmát tanulnáto...

Fiúk, milyen szakmát tanulnátok matekos, inkább reálos lányként? Milyen férfi szakmában fogadnának el, ami nem uncsi és jól is kereshetek vele? Magolni nem szeretek.

Figyelt kérdés

Van műszaki felsőoktatási végzettségem.Mindig matek, fizika vonalon tanultam és irodai munkát végeztem. De unom már az irodai és adminisztratív munkát. Ráadásul az ülőmunka miatt lett ágyéki gerincsérvem. Valami mást szeretnék csinálni, ami a derekam nem lövi ki, de nem kell irodában ülni. Nem akarok erőművekben dolgozni sem. Így adjatok valami támpontot.

Engem a villanyszerelés is érdekelne. Amúgy villamosmérnök vagyok 😅🤦 Köszönöm szépen a válaszokat 🙂



2020. dec. 14. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nem nemtől függ istenem, fogjátok már fel... 🤦🏻‍♀️
2020. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezt én sem értem. Miért fiúkhoz szól a kérdés? Lehet, hogy vannak férfiasabb szakmák, de azért mindenhol vannak nők, lányok, őket is lehet kérdezni, hogy mi a tapasztalatuk, stb.
2020. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nehezen tudom elhinni, hogy tényleg villamosmérnök vagy. Mm az én csoporttársaim között is volt bőven nem a legélesebb kés típus, de ennyire ne lennél tisztában a saját szakmád lehetőségeivel?

Nem kell pályaelhagyónak lenned és új diplomát se szerezni (btw, rengeteg más műszaki mester elfogadja bemenő ágon a villanyt), de akkor neked leginkább a termeléssel foglalkozó cégeket tudnám ajánlani, azokon belül is a termeléstámogató pozit. Érdekes munka amúgy, lehet benne fejlődni, mivel a villamos ismeretek mellett kell némi mechanika és pneumetikai ismeretet is összeszedni. Hátránya, hogy elméletben túl sok fejlődést nem ad, azt leginkább elfejteni lehet az ilyen helyeken.

Amennyiben meg érdekel a villanyszerelői, automatizálási technikusi végzettségek is, azokat általában az ilyen helyeken szeretik és diplomával se hülyeség elvégezni.

2020. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit, minden fiu egybol prosti lenne ha lány lehetne..mert jó a pénz:D
2020. dec. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!