Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetséges ingyen...

Hogyan lehetséges ingyen kitanulnom egy szakmát Magyarországon 28 évesen?

Figyelt kérdés
Érettségi, 10 osztályom van. Köszönöm a válaszokat előre is!

2020. dec. 18. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első szakma ingyenes szokott lenni, ám ez iskolafüggő, hogy levelező tagozaton - akár- melyik suli milyen szakmát indít.
2020. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 szakmát ingyen lehet tanulni iskolarendszerű esti képzésen, korhatár nélkül.


10 osztállyal ott vannak a vendéglátós szakmák: szakács, cukrász, pincér.

2020. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Asszondja vendéglátós szakmák :D vicces vagy fiam, de így szeretlek! Nem nézem le a vendéglátást, csak éppen az én életem is ketté ment a korona miatt, mint vendéglátásban volt dolgozó. (Mosogató es konyhai kisegítő) Dolgozzon a vendéglátásban az, akinek 3 anyja van ezek után.


Köszönöm szépen a válaszokat.

2020. dec. 18. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, sok vendéglátóst ismerek, és mind tönkrementek. :/

Lapozgasd különböző iskolák honlapját, legtöbb indít esti tagozaton szakmát, és jelentkezz. Egyelőre kérdőjel mi lesz jövőre pontosan a szakmákkal, de érdemes nézelődni. Én is estin tanulok.

2020. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!