Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Teljes munkaidős állás mellett...

Teljes munkaidős állás mellett nappali tagozatos egyetem?

Figyelt kérdés

2,5 éve kezdtem meg tanulmányaimat az ELTE IK karán és az utolsó félévemet passzíváltattam családi okok miatt. Sikerült szereznem egy nagyon jó állást, amiben van relítív sok szabadidőm.


Egyetemet be szeretném fejezni, de sajnos a szakomból nem indul levelező. Szerintetek mennyire megoldható, hogy az online tanulást csináljam miközben home office ban vagyok?


Leginkább olyanok válaszát várnám, akik csinálnak(/tak) ilyet, de bármi jöhet.


2020. dec. 25. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni tanrendet kell kérni, de ezt a tanulmányi osztályon kell megkérdezned, hogy nálatok mit takar (van, ahol a gyakorlati órákat pl egyáltalán nem engedik el).
2020. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Jó eséllyel a következő félév is online oktatásban indul és lehet úgy is fejeződik be.


Aktíváld a félévedet és hajrá!

2020. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonymousreview60 ***** válasza:
94%
Nagyon valószínű, hogy onlájn marad az oktatás. Nappali aktívval próbálkozz meg!
2020. dec. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!