Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van így az érettségire?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! A következőben szeretnék véleményeket kérni !

20 éves vagyok, szakmunkás képesítéssel (Vendéglátói) adódott egy olyan lehetőségem, hogy külföldre mehetnék dolgozni egy olyan havi bérért, amiről csak álmodhatok itthon. Ezzel a probléma az, hogy 6nap, és napi 12óra munkaidő ennek az "ára". A problémám igazából az lenne, hogy mindenképp szeretnék egy érettségit, legalább egy olyat amiből tovább tudnék tanulni ! 2017ben tudnám letenni az érettségit, akkora elméletileg az alap pont, amivel egy Egyetem szóba áll veled, az a minimum 300 pont lesz. szabad!) 2 havonta 1 hetet leszek itthon, ezért úgy gondoltam az esti képzést, hogy csak a vizsgákra járnék be ! A korrepetálást pedig skypeon, vagy máshogy megoldani ! Milyenek az esélyeim, hogy a 300 pontot összetudom szedni, ilyen körülmények között ? (Emelt infót is beleértve) Minden választ előre is köszönök, valamint azt is, hogy elolvastad ! :)



#egyetem #tanulás #12óra munkaidő
2015. febr. 28. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"2 havonta 1 hetet leszek itthon, ezért úgy gondoltam az esti képzést, hogy csak a vizsgákra járnék be !"


Itt lesz a gond.

Én már jártam nappalira, estire és levelezőire is.


Nem TE döntöd el, hogy mikor mész be, hiába fizetsz a tandíjért.

Vannak olyan órák (legalábbis nálunk voltak) ahol "csak" ott kellett lenni minden alkalommal, meg volt valami dolgozat-szerű.

Hiába tudtam a tananyagot 10-re az 5-ös helyett, mivel nem voltam bent ezeken az órákon, bukta volt.

2015. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úhh.. Akkor aligha nem fel kell, hogy vegyem a kapcsolatot az Igazgató úrral.. Remélem, hogy meg lehet valahogy oldani, mert ha választás elé állítanak, hát akkor biztos, hogy rosszul döntök ! :)
2015. febr. 28. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kell bejárni, osztályzóvizsga amelyik év nincs meg és kifizeted az érettségit kb 70 ezer ft ha nem emeltezel

csak miből akarsz továbbtanulni nem mindegy

2015. márc. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gépészmérnökire szeretnék menni, vagy Műszaki menedzser szakra ! Ezeken gondolkodtam a legtöbbet.
2015. márc. 1. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!