Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Társadalmi befogadás tanulmány...

Társadalmi befogadás tanulmányok mesterszakon heti hányszor kell bejárni?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de nem jártam még Mo-n egyetemre és nem nagyon tudom, hogy működnek a dolgok itt. Az alapdiplomámat külföldön végeztem el, ott úgy jártunk be, ahogy megkaptuk az órarendet, itt viszont tudom, hogy lehet variálni. Viszont hétfőtől péntekig teljes állásban dolgozok, nem szeretném, ha kiesne a pénz. Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm! :)

2020. dec. 28. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szakon magadnak állítod össze az órarendet. Nem tudom ezen, hogy van.
2020. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Magadnak allítod össze, de a kötelező tárgyaknak megadott időpontjuk van, nem nagyon lehet variálni. Sokat kell bejárni, teljes állás mellett nem lehet megcsinálni.
2021. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!